naslovna2vs5Drugog dana Gimnazijade susrele su se ekipe košarkašica Pete gimnazije i Druge gimnazije.

Susret je započeo u odličnom raspoloženju. U prvoj četvrtini Peta gimnazija nije postigla mnogo koševa, te je ona završena rezultatom 4:9. U drugoj četvrtini nastavljena je dominacija Druge gimnazije i ona završava rezultatom 8:22. Igračice iz Pete gimnazije davale su svoj maksimum, ali nisu uspjele da pariraju djevojkama iz Druge gimnazije, te treća četvrtina završava rezultatom 19:29 u korist Druge gimnazije. Konačnu pobjedu su zasluženo odnijele košarkašice Druge gimnazije rezultatom 24:35.

 

Čestitamo pobjednicama i želimo im svu sreću u borbi za zlatnu medalju!

 

NOVINAR: Bukvić Melika, IIIc

FOTOREPORTER: Pašić Enes, IIIb

FOTOGRAF: Selimović Berina, IVd

FOTOGRAFIJE

 

 

UREDNIK: Naida Eljazović, IVd

 


DTP: Mona Agović, IIIa
Hamza Čengić, IIIe
Amina Duraković, IIIc
Elma Hadžimuratović, IIIa

 

LEKTORISANJE: Aktiv profesora bosanskog jezika i književnosti

 


VODITELJ REDAKCIJE: Merima Kurtović Čengić, prof.

 

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © Merima Kurtović, prof. 2013. All Rights Reserved.