1. Šta mislite o organizaciji ovogodišnje Gimnazijade s obzirom da je naša škola domaćin?
Mislim da je za pohvalu činjenica da smo ove godine bunaprijedili organizaciju ovog događaja, jer su uslovi na „Metalcu" postali nepovoljni, što dodatno pogoršavaju vremenski uslovi. Igrom u prostorijama Skenderije učesnici imaju profesionalniji pristup sportu.

 

 

2. Šta očekujete od svojih ekipa i koliko ste ih pripremali za ovaj događaj?
Naravno da očekujemo odličan plasman zbog talenata koje posjedujemo u našim ekipama. Žao mi je zbog djevojaka koje nisu dobile priliku da se pokažu u odbojci na ovogodišnjoj Gimnazijadi. Nadamo se dobroj igri, lijepom druženju kao i dobrom plasmanu.

 

3. Smatrate li da se nešto slično trebaju organizovati i tehničke škole?
Do nedavno je bila „Tehnicijada" ali taj projekat nije dugo postojao zbog finansijskog stanja u kojem se nalaze. Nažalost, ukinuli su i Kantonalno takmičenje u odbojci i košarci koje je uključivalo sve srednje škole u Kantonu. 

 

NOVINARI: Emina Hajdarević, III d 

                 Nejra Mujezin, IV a

Predstavljamo

Prev Next

Marija Marjanović – budućnost ženskog karatea u Bosni i Hercegovini

Marija Marjanović, odlična je učenica IV a razreda (jezičko izborno područje) i izvanredna sportašica. Trenira karate u Univerzitetskom karate klubu „Bosna". Nosilac je crnog pojasa (majstor karatea 1. dan). Članica je karate reprezentacije Bosne i Hercegovine.

22-09-2015 Hits:2302 Naš ponos

Read more

Emina Pašukan

Emina Pašukan (rođena 12.04.2001. godine u Sarajevu), učenica je Ib razreda Prve gimnazije u Sarajevu. Bavi se plivanjem od 2008. godine. Članica je Plivačkog kluba „Bosna" kao i stalna članica juniorske i seniorske reprezentacije Bosne i Hercegovine.

20-09-2015 Hits:1003 Naš ponos

Read more

Brojač posjeta od 27.10.2013.

661651
DanasDanas279
JučerJučer556
Ove sedmiceOve sedmice3327
Ovog mjesecaOvog mjeseca14709
Svi daniSvi dani661651
54.225.57.120

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © Merima Kurtović, prof. 2013. All Rights Reserved.