Treća košarkaška utakmica u ženskoj konkurenciji odigrala se između Četvrte gimnazije i Prve bošnjačke gimnazije sa početkom u 15:00 u Skenderiji. Krajnji rezultat je 18:4 u korist Prve bošnjačke gimnazije.


Prva četvrtina je prošla vrlo napeto i agresivno, međutim bošnjačka gimnazija je povela rezultatom 2:0. U drugoj četvrtini košarkašice Četvrte gimnazije su se razbudile, ali košarkašice bošnjačke gimnazije su odlučile zadržati vodstvo, te se završilo rezultatom 8:4. Treća četvrtina je prošla slična drugoj. Košarkašice Četvrte gimnazije nisu dale niti jedan novi poen, dok je bošnjačka gimnazija definitivno zadržala vodstvo rezultatom 12:4. Posljednja četvrtina je imala isti tok i košarkašice Prve bošnjačke gimnazije su odnijele pobjedu krajnjim rezultatom 18:4. Čestitamo pobjednicama !

 

 

NOVINAR: Hana Hrlović, IVd

FOTOREPORTER: Ajla Bizum, Ic

Facebook stranica Prve gimnazije