Treća utakmica Gimnazijade odigrala se između ekipa Treće gimnazije i Gimnazije Dobrinja. Od samog početka momci iz oba tima su bili borbeni, ali u prvoj četvrtini prednost odnosi ekipa Treće gimnazije rezultatom 12:7.

Košarkaši Treće gimnazije ostvarili su dominaciju i završili poluvrijeme prednošću od 25:15. Momci iz Gimnazije Dobrinja borili su se do zadnje sekunde, međutim prednost Treće gimnazije je bila prevelika te se meč završio rezultatom 50:31.

Čestitamo košarkašima Treće gimnazije na zasluženoj pobjedi!
NOVINAR: Melika Bukvić, IVc
FOTOREPORTERI: Aida Prolić, IVb
Selma Rastić, IVb
Amila Tihić, IVa
Sara Udovčić, IVa
Sarah Klarić, Iva
UREDNICI: Amina Duraković, IVc
                 Hamza Čengić, IVe
DTP: Elma Hadžimuratović, IVa
        Naida Jažić, IVe
        Hena Musić, IVa
LEKTORISANJE: Aktiv profesora bosanskog jezika i književnosti
VODITELJI REDAKCIJE: Aida Bešlagić – Jašarević, prof.
                                   Admir Demir
OBJAVA TEKSTOVA I SLIKA: Merima Kurtović Čengić, prof.

FOTOGRAFIJE

Facebook stranica Prve gimnazije