SEKCIJA | VODITELJ SEKCIJE | TERMINI ODRŽAVANJA |
Dramsko-recitatorska sekcija | Semira Džanić | Srijeda 13:15 h |
Novinarska sekcija | Aida Bešlagić-Jašarević | Ponedjeljak 13:15 h |
Sekcija kreativnog pisanja | Damir Šabotić | Petak 14:15 h |
Polet – časopis | Damir Šabotić | Četvrtak 13:00 h |
Muzička sekcija | Aida Kamenica | Srijeda 13:15 h i po potrebi |
Historijsko-muzejska sekcija | Sanela Ćesko | Petak 13:15 h i po potrebi |
Matematička sekcija | Miroslav Pavlović | Četvrtak 13:15 h |
Klub talenata matematike | Elma Fetić | Srijeda 13:15 h |
Klub talenata informatike | Merhunisa Hasanspahić | Srijeda 13:15 h |
Klub talenata fizike | Lejla Bajrektarević | Srijeda 13:15 h |
Dodatna nastava iz hemije | Soraja Gvožđar | Ponedjeljak 14:00 h |
Klub talenata engleskog jezika | Marina Tiro | Petak 13:15 h |
Klub talenata njemačkog jezika | Maida Pašić | Petak 13:15 h |
Klub romanista | Amela Beća | Petak 14:00 h |
Sekcija primijenjene psihologije | Ozrenka Mešić | Ponedjeljak 14:00 h u A smjeni Srijeda 14:00 h u B smjeni |
Sekcija islamske vjeronauke | Ensiha Velagić | Ponedjeljak 13:15 h |
Likovna sekcija | Oskar Prebanić | Utorak 12:20-14:45 h i po dogovoru |
Košarkaška sekcija (m) | Nermin Sarajčić | Petak 14:00 h |
Košarkaška sekcija (ž) | Nermin Sarajčić | Petak 14:00 h |
Atletika | Nermin Sarajčić | Po dogovoru |
Odbojkaška sekcija (m) | Nermina Perviz | Petak 14:00 h |
Odbojkaška sekcija (ž) | Nermina Perviz | Petak 14:00 h |
Škola u prirodi geografija | Amel Korman | Petak 14:00 h |
Geografska sekcija | Nisveta Njemčević | Srijeda 13:10 h, petak 14:00 |
Crveni križ | Belma Hasković | Četvrtak 14:00 h Četvrtak 12:20 h ili po dogovoru sa učenicima |
Ekološka sekcija | Soraja Gvožđar | Ponedjeljak 13:15 h |
Civitas | Ljiljana Košarac | Petak 13:15 h |
Volonterski klub | Ozrenka Mešić | Petak 14:00 h |
Planinarska sekcija | Oskar Prebanić | Utorak 12:20-14:45 h i po dogovoru |
Fotografska sekcija | Oskar Prebanić | Utorak 12:20-14:45 h i po dogovoru |
Biciklistička sekcija | Oskar Prebanić | Utorak 12:20-14:45 h i po dogovoru |
Dodatna nastava iz fizike | Senad Isaković | Srijeda 13:15 h |
Dopunska nastava iz latinskog jezika | Edina Saračević | Utorak 13:15 h |
Dopunska nastava iz matematike | Sandra Ibrišević | Petak 13:15 h |
Dopunska nastava iz fizike | Sandra Ibrišević | Srijeda 13:15 h |