rd.br.

Profesor

Predmet

Termin informacija

 1.

Šabotić Damir

Bosanski, hrvatski, srpski jez. i knjiž.

Petak 13:15-14:00

 2.

Dulić Elma

Bosanski, hrvatski, srpski jez. i knjiž.

Ponedjeljak 18:00 (u B smjeni)

 3.

Džanić Semira

Bosanski, hrvatski, srpski jez. i knjiž.

Srijeda 16:45-17:30 (u B smjeni)

 4.

Tinjak Velida

Bosanski, hrvatski, srpski jez. i knjiž.

Ponedjeljak 18:00-19:00 (u A smjeni)

5. 

Prebanić Oskar

Likovna kultura

Srijeda 19:10-20:00 (u A smjeni)

 6.

Pašić Maida

Njemački jezik

Petak 14:00-14:30

 7.

Beća Aida

Njemački jezik

Ponedjeljak 18:30 (u B smjeni)

 8.

Omeragić Sanela

Njemački jezik

Četvrtak 9:40-10:25 (u A smjeni)

             16:45-17:30 (u B smjeni)

 9.

Đogović Ana

Latinski jezik

Srijeda 14:00-14.35 (u A smjeni)

             12:25-13:10 (u B smjeni)

 10.

Jusko J. Jessica

Engleski jezik

Ponedjeljak 18:00-19:00 (u B smjeni)

 11.

Omerhodžić Maja

Engleski jezik

Ponedjeljak 18:00-19:00 (u B smjeni)

 12.

Pavlović Miroslav

Matematika

Srijeda 11:30-12:00 (u B smjeni)

 13.

Burak Aida

Matematika

Četvrtak 8:50-9:40 (u B smjeni)

             17:40-18:30 (u A smjeni)

 14.

Kurtović Čengić Merima

Informatika

Ponedjeljak 11:35-12:20 (u A smjeni)

              14:50-15:35 (u B smjeni)

 15.

Hasanspahić Merhunisa

Informatika

Ponedjeljak 11:35-12:20 (u A smjeni)

 16.

Kozlić Enisa

Fizika

Ponedjeljak 18:20-19:00 (u A smjeni)

 17.

Kujović Velida

Fizika

Utorak 11:30 (u B smjeni)

 18.

Nuhanović Sanida

Historija

Srijeda 12.25-13.10 (u A smjeni)

             14:00-14:45 (u B smjeni)

 19.

Gvožđar Soraja

Hemija

Ponedjeljak 18:25-19:10 (u B smjeni)

 20.

Muhović Dalila

Hemija

Utorak 18:25-19:10 (u A smjeni)

 21.

Neimarlija Dolores

Biologija

Srijeda 17:00-18:00 (u A smjeni)

 22.

Košarac Ljiljana

Građansko obrazovanje

Srijeda 17:30 (u B smjeni)

 23.

Mešić Ozrenka

Psihologija

Utorak 17:35-18:20 (u A smjeni)

Napomena: (u A smjeni) – sedmica kada se raspored čita regulano i A smjena je jutarnja a B popodnevna

(u B smjeni) – sedmica kada se raspored čita „u ogledalu" i B smjena je jutarnja a A popodnevna

Predstavljamo

Prev Next

Marija Marjanović – budućnost ženskog karatea u Bosni i Hercegovini

Marija Marjanović, odlična je učenica IV a razreda (jezičko izborno područje) i izvanredna sportašica. Trenira karate u Univerzitetskom karate klubu „Bosna". Nosilac je crnog pojasa (majstor karatea 1. dan). Članica je karate reprezentacije Bosne i Hercegovine.

22-09-2015 Hits:2220 Naš ponos

Read more

Emina Pašukan

Emina Pašukan (rođena 12.04.2001. godine u Sarajevu), učenica je Ib razreda Prve gimnazije u Sarajevu. Bavi se plivanjem od 2008. godine. Članica je Plivačkog kluba „Bosna" kao i stalna članica juniorske i seniorske reprezentacije Bosne i Hercegovine.

20-09-2015 Hits:906 Naš ponos

Read more

Brojač posjeta od 27.10.2013.

638528
DanasDanas320
JučerJučer637
Ove sedmiceOve sedmice957
Ovog mjesecaOvog mjeseca13338
Svi daniSvi dani638528
54.144.29.233

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © Merima Kurtović, prof. 2013. All Rights Reserved.